Call Of Duty World At War PL PS3

 • PEGI:
  18+
 • Platforma:
  Playstation 3
 • Wersja językowa:
  polska wersja
 • 339888
  39,99 
  Dostępność: WYSYŁAMY W 24h
  +

  Widziałem rzeczy, na które nie przygotuje cię żaden obóz szkoleniowy... Patrzyłem na otaczające mnie twarze i wiedziałem, że nikt nie spodziewał się czegoś takiego..." - witajcie na Pacyfiku, w piekle, od którego sam diabeł trzymał się daleko. To piekło ludzi. I dla ludzi, bo już w listopadzie tego roku każdy będzie mógł do niego zajrzeć, na własne ryzyko.

  "Call of Duty" powraca na rynek i wraca do swoich korzeni - na drugą wojnę światową. To gra, której poprzednia część zdobyła serca ponad 10 milionów graczy na całym świecie, która pokazała, co to znaczy: gra akcji i jak się taką robi, a multiplayerowej konkurencji odbiła zdecydowaną większość fanów. Zresztą... tylko w Polsce "Call of Duty 4" sprzedało się w nakładzie 100 tysięcy egzemplarzy, co usytuowało je pośród najlepiej sprzedających się u nas tytułów - w ogóle. Ale kto przeżył wojnę, nie będzie już umiał żyć bez niej...

  "Call of Duty: World at War" rzuca graczy w wir walki nie tylko w Japonii, lecz również na dwóch frontach europejskich. Ta sama, doskonała mechanika rozgrywki, ta sama dbałość o każdą minutę historii, którą gracze odtwarzają na własnych oczach - wstrząsające, wielkie bitwy przesycone klimatem największego konfliktu minionego wieku. I jeszcze bardziej dynamiczny, bardziej zdumiewający system walki oraz niedający się przecenić tryb kooperacji, nawet dla czterech osób żądnych wspólnej wojennej przygody.

  System: