Aliens Colonial Marines Limited Edition PL (PS3)

 • PEGI:
  +18
 • Platforma:
  Playstation 3
 • Wersja językowa:
  polskie napisy
 • 768236
  29,99 
  Dostępność: WYSYŁAMY W 24h
  +

  Edycja standardowa Aliens: Colonial Marines, oprócz gry, zawiera:

  dodatkowe grywalne postacie - szeregowy Hudson, kapral Hicks, szeregowy Drake lub sierżant Apone, czyli bohaterowie znani z filmu Aliens walczący z hordami Ksenomorfów
  dodatkowe opcje do wyróżnienia swojego Marine
  dodatkową broń - miotacz ognia Ripley
  dodatkową broń do gry multiplayer - Sonic Electronic Ball Breakers i Phase Plasma Rifle
  dodatkowy poziom w grze - USMC Academy Firing Range

  Aliens: Colonial Marines to pierwszoosobowa gra akcji autorstwa studia Gearbox Software, znanego z serii wojennych FPS-ów o nazwie Brothers in Arms oraz strzelanki z elementami RPG zatytułowanej Borderlands. Akcja gry rozgrywa się w uniwersum filmów z serii "Obcy".

  Graczowi przypada w udziale rola amerykańskiego Marine, który wraz ze swoimi towarzyszami ma za zadanie rozprawić się z tytułowymi Obcymi. Jako że mamy tutaj do czynienia z grą powstałą we współpracy ze sławną wytwórnią filmową, do prac nad nią udało się zaangażować dwóch znanych scenarzystów: Bradleya Thompsona i Davida Weddle'a.

  Aby móc stawić czoła Obcym niezbędny jest pokaźny arsenał. Do dyspozycji gracza oddano m.in. możliwość korzystania z karabinu szturmowego, miotacza płomieni oraz kilka zupełnie innych, nowych rodzajów broni. Podczas rozgrywki w kolejnych misjach zwiedzi on klaustrofobiczne lokacje, w tym chociażby ciemne i ciasne korytarze, gdzie oczywiście czaić się będą przeciwnicy.

  Esencję rozgrywki w Aliens: Colonial Marines stanowi czteroosobowy tryb kooperacji, ale oczywiście nie brakuje standardowej zabawy w pojedynkę. Warto dodać, że wariant rozgrywki wieloosobowej obejmuje także opcję Alien Hunt.


  System: