-19%

WRC 6 PL PS4

 • PEGI:
  3+
 • Platforma:
  Playstation 4
 • Wersja językowa:
  polska wersja
 • Cena regularna: 259,90 
  209,99 
  Oszczędzasz: 49,91 zł (19%)
  Dostępność: WYSYŁAMY W 72h
  +

  WRC 6 FIA World Rally Championship jest kolejną grą wyścigową z serii zapoczątkowanej w 2010 roku, która ukazała się na PC oraz konsole Xbox One i PlayStation 4. Najnowsza odsłona ponownie bazuje na licencji Rajdowych Mistrzostw Świata.

  Za stworzenie gry WRC 6 FIA World Rally Championship odpowiada studio Kylotonn, które zadbało o to, by gracze mieli dostęp do wszystkich zawodów z aktualnego sezonu Rajdowych Mistrzostw Świata WRC. Użytkownikom do dyspozycji oddano nie tylko rozbudowaną karierę, ale także multiplayer na podzielonym ekranie oraz wyzwania online. Swoje wyniki można porównywać z rezultatami innych graczy w sieciowych rankingach.

  WRC 6 FIA World Rally Championship może pochwalić się realistycznym modelem jazdy. Na uwagę zasługuje również fakt, że poszczególne auta zachowują się inaczej na rozmaitych nawierzchniach, a podczas zawodów może dojść do uszkodzenia silnika, przebicia opon czy innych awarii.

  Zawody w grze WRC 6 FIA World Rally Championship toczą się w rozmaitych warunkach atmosferycznych za dnia oraz pod osłoną nocy. Rywalizujemy z kierowcami między innymi jeżdząc po błocie, we mgle lub pełnym słońcu.

  System: