Farming Simulator 17 PL PS4

 • Data premiery:
  24.10.2016
 • PEGI:
  3+
 • Platforma:
  Playstation 4
 • Producent:
  GIANTS Software
 • Wersja językowa:
  polska wersja
 • Dostępność: WYSYŁAMY W 72h
  Cena regularna: 199,99 
  119,00 
  +

  Farming Simulator 17 PS4

  Farming Simulator 17 na PS4 to kolejna odsłona serii Farming Simulator. Produkcja ponownie pozwala wcielić się w rolnika, który musi zarządzać swoim gospodarstwem. By tego dokonać, należy przede wszystkim zaopatrzyć się w odpowiednie narzędzia i maszyny, które wykorzystujemy do sadzenia, siania, zbierania plonów oraz przewożenia towarów. W odróżnieniu od poprzednich odsłon cyklu, produkcja zadebiutowała jednocześnie na konsolach i komputerach osobistych.

  Soja i słonecznik

  Podobnie jak i w poprzednich latach, także i tegoroczna edycja przynosi szereg nowych usprawnień pozwalających na kompleksową obsługę wirtualnego gospodarstwa. Na polach pojawiły się dwie nowe uprawy – słonecznik oraz soja. Ponadto do najprostszych prac, takich jak przenoszenie drewna, możemy użyć własnych rąk zamiast specjalistycznego sprzętu. Dodatkową szansą na zarobek są również misje zlecane przez innych rolników sterowanych za pośrednictwem sztucznej inteligencji.

  Park pojazdów

  Sporo nowego pojawiło się także w wirtualnym parku pojazdów. Twórcy oferują nam ponad 200 maszyn od 60 w pełni licencjonowanych producentów, wśród których są zarówno marki wcześniej obecnie w grze (np.: New Holland oraz Ponsse), jak i zupełnie nowe (Massey Ferguson czy Lely). Pojazdy możemy ulepszać zarówno pod względem wyglądu zewnętrznego, jak i możliwości technicznych, a w salonach pojawiła się opcja leasingu sprzętu. Wielkogabarytowe towary przewozimy z kolei z wykorzystaniem pociągów towarowych, które pojawiają się w serii po raz pierwszy.

  Zmiany wizualne

  Gra na platformie PS4 korzysta z tego samego silnika graficznego co poprzednie odsłony serii – twórcy postarali się jednak o szereg zmian wizualnych, zwłaszcza w zakresie oświetlenia oraz wyglądu maszyn. Rozgrywka toczy się na mapach znanych z Farming Simulator 15 – do zestawu dołączył teren o nazwie Sosnovka, który pojawił się już w złotej edycji poprzedniej części Farming Simulator. Twórcy dodali także nową mapę umiejscowioną na wybrzeżu Pacyfiku. Po raz pierwszy w historii serii posiadacze edycji na konsole Xbox One lub PlayStation 4 zyskali dostęp do tysięcy modyfikacji stworzonych przez fanów Farming Simulatora. Dzięki temu możliwe jest zaimplementowanie nowych elementów graficznych, pojazdów czy map stworzonych od graczy dla graczy.

  System: